Hide Content
Information
RPG Item: Enemy in Shadows Companion
RPG Item Version
Nickname
Wróg w Cieniach - Niezbędnik PDF
Version Publisher
Alternate Nickname
Year Published
2021
Format
Electronic (PDF, DOC, eBook, HTML, etc.)
Product Code
 
ISBN-10
 
ISBN-13
 
Pages
129 pages
Dimensions
Letter
Weight
 
Languages
Polish
 Corrections
 Clone
 Customize View
xml RSS Feed 
Facebook Twitter Delicious Google
ObjectID: 575257
Hide Content
Description Edit | History

From publisher blurb:

I w wyznaczonym czasie powstaniemy z naszych miejsc ukrycia. Chaos ogarnie ziemię, a my, wybrani słudzy, zostaniemy wyniesieni w Jego oczach. Niech będzie pozdrowiony Tzeentch, Ten Który Zmienia Drogi. Njawrr’thakh ‘Lzimbarr Tzeentch!

Witamy w poprawionej i zaktualizowanej wersji jednej z najbardziej cenionych kampanii RPG, jakie kiedykolwiek napisano! Wróg w Cieniach przedstawia pierwszą część epickiej kampanii Wróg Wewnętrzny, sekwencji przygód Warhammer Fantasy Roleplay, która zainspirowała całe pokolenie graczy. Zbierz więc swoich bohaterów, prowadząc ich od skromnych poszukiwaczy przygód bez grosza, aż na dwory majętnych i wpływowych osób, gdzie każda decyzja może zmienić los Imperium.

Niezbędnik Wroga w Cieniach
Niezbędnik Wroga w Cieniach to niezastąpiony przewodnik do pierwszej części epickiej kampanii Wewnętrznego Wroga, przełomowej przygody Warhammera Fantasy która zainspirowała pokolenia graczy. Wypełniona dodatkowymi zasadami, opcjonalnymi Bohaterami Niezależnymi, kuszącymi pomysłami na przygody i dobrymi poradami zarówno dla nowych jak i doświadczonych MG – jest to idealny dodatek, który wzbogaci wasze doświadczenia podczas Wroga w Cieniach czy każdej innej przygody WFRP. Zawiera on również nowe zasady, Profesję Wywyższonego Kultu Tzeentcha, trzy klasyczne spotkania, oraz Sprawę Zaginionego Klejnotu, dramatyczną opowieść pełną heroizmu i intryg. Niezbędnik Wroga w Cieniach to idealny dodatek dla każdej grupy grającej w Wewnętrznego Wroga czy dowolną inną kampanię w Imperium.

Niezbędnik Wroga w Cieniach zawiera:

Gościnne komentarze: Phil Gallagher i Graeme Davis, dwaj autorzy oryginalnej kampanii Wróg Wewnętrzny, dzielą się swoimi wspomnieniami na temat narodzin jednej z największych kampanii, jakie kiedykolwiek napisano.
Imperium: Dogłębna analiza Imperium, głównego miejsca akcji kampanii Wróg Wewnętrzny
Gotowe postacie: Wybór sześciu wstępnie wygenerowanych postaci, z różnymi opcjonalnymi sekretami i relacjami, umożliwiającymi dostosowanie ich do własnych upodobań.
Podróż po traktach: Zestaw zasad podróżowania po drogach Imperium i strażników dróg, którzy je patrolują.
Obsada wspierająca: Ogromna obsada przypadkowych bohaterów niezależnych, których można dodać do każdej przygody WFRP, wraz ze poradami i wskazówkami, jak ich używać.
Dodatkowa zawartość: Zbiór krótkich przygód i potyczek, które można dodać do dowolnej sesji WFRP, w tym poprawione i zaktualizowane wersje takich klasyków, jak Na Drodze, Sprawa Zaginionego Klejnotu i Piekielny Karnawał.