Hide Content
Information
RPG Item: Midnight (Second Edition)
RPG Item Version
Nickname
Polish edition
Version Publisher
Alternate Nickname
Year Published
2008
Format
Hard Cover
Product Code
 
ISBN-10
 
ISBN-13
9788392628804
Pages
400 pages
Dimensions
A4
Weight
 
Languages
Polish
 Corrections
 Clone
 Customize View
xml RSS Feed 
Facebook Twitter Delicious Google
ObjectID: 34521
Hide Content
Description Edit | History

Polish publisher: Galakta.

Description of game from back cover:

Trzecia Era dobiegła końca, a upadły bóg Izrador zwyciężył nad wolnymi ludami Aryth. Zdeprawowani namiestnicy Cienia z Północy, Królowie Nocy, żelazną pięścią władają obróconymi w gruz miastami i złamanymi królestwami. Spaczone duchy polują na ostatnich prawdziwych mistrzów magii. Plugawe duchowieństwo mrocznego boga, legaci Zakonu Cienia, szukają elfich szpiegów, krasnoludzkich powstańców i tej garstki odważnych ludzi, którzy podczas Ery Cienia mężnie przeciwstawiają się nocy.

Podręcznik, który trzymasz w rękach, to opisana z rozmachem, uaktualniona wersja nagrodzonego i uznanego świata Midnight. Bez względu na to, czy jesteś graczem czy MP, czy dopiero poznajesz ten mroczny świat czy też jesteś weteranem ruchu oporu, wewnątrz tego podręcznika znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebował do przeżywania przygód w czasie Ostatniej EryEredane. Znajdziesz tu materiały pochodzące z pierwotnego podręcznika podstawowego Midnight i z podręcznika gracza, Przeciwko Cieniowi.

Nowe zasady z obu książek zostały zebrane, poprawione i uaktualnione. Informacje o tle fabularnym świata zostały rozszerzone i pogłębione, w tym dodano całkiem nowe materiały dotyczące Północnych Marchii i hodowanych tam orków. Poszerzono również część dla MP, w której można teraz znaleźć informacje na temat wszystkich stworzeń Aryth, szczegółowe mapy, pomysły na przygody i wiele więcej!